MENÜ
İzmir 23°
Ege Postası
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
AK Parti İzmir'in İstanbul mesaisi
Yerel Yönetimler
12 Haziran 2019 Çarşamba 10:39

AK Parti İzmir'in İstanbul mesaisi

AK Parti İzmir İl Teşkilatı 23 Haziran seçiminde Cumhur İttifakı’nın adayı Binali Yıldırım destek olmak için İstanbul’da sahaya indi. Haftabaşından bu yana çalışmalarını sürdüren AK Parti İzmir ekibi Pazar gününe kadar sahada olacak. Ayrıca İzmir'de afişleme çalışması sürerken, İstanbul'a gidecek seçmene ulaşım imkanı sağlanması için de harekete geçildi. AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, hemşehri dernekleriyle bir araya geldiklerini dile getirirken, “İstanbul İl Teşkilatı’nın hazırladığı program çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Daha çok hemşehri dernekleriyle bir araya geliyoruz” şeklinde konuştu.

HAYRULLAH YILDIZ/EGEPOSTASI- AK Parti İzmir İl Teşkilatı 23 Haziran İstanbul seçimi için İstanbul’da sahaya indi. Cumhur İttifakı’nın AK Partili İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’a destek için 24 kişilik bir ekiple İstanbul’a çıkarma yaptı. Ak Parti İl Başkanı Kerem Ali Sürekli öncülüğünde 10 ilçe başkanı 10 il yönetim kurulu üyesi ve AK Partili 4 belediye başkanı ile Binali Yıldırım’ın seçim kampanyasına destek veriyor. 

PAZAR GÜNÜNE KADAR TAM SAHA PRES

İstanbul İl Teşkilatı’nın programlarına katılan AK Parti İzmir ekibi, Pazar gününe kadar İstanbul’da çalışmalarını sürdürecek. Başkan Sürekli kurmaylarıyla beraber Pazar günü İzmir’e geri dönecek. Gelecek hafta bir daha İstanbul’un yolunu tutacak ve seçim günü 23 Haziran’a kadar çalışmalarını sürdürecek. 

HEMŞEHRİ MARKAJI 

Başkan Kerem Ali Sürekli, hemşehri dernekleriyle bir araya geleceklerini ifade ederken, “Belediye başkanlarımız bizimle beraber. Şimdi Sadık başkanımızla birlikte hemşehri derneklerini ziyaret ediyoruz. İstanbul İl Teşkilatı’nın hazırladığı program kapsamında Binali bey için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Özellikle hemşehri dernekleriyle bir araya geleceğiz” diye konuştu.   

Öte yandan AK Parti İzmir İl Teşkilatı İzmir'de olup İstanbul'da oy kullanacak seçmenlerin 23 Haziran'da İstanbul'da olabilmesi için ulaşım seferberliği başlattı. Bir ulaşım programı hazırlayan AK Parti İzmir Teşkilatı sosyal medya hesaplarından İstanbul yolcularına çağrıda bulundu. 

81 İLDE AFİŞ ÇALIŞMASI

Öte yandan İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı seçimi için çalışmalar devam ederken, AK Parti Genel Merkezi, Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım için 81 ilin genelinde afiş ve pankart çalışması yapılması talimatını verdi. Yıldırım'ın İzmir milletvekili olması nedeniyle bu çalışmalar kente daha yoğun gerçekleştirildi.

Yıldırım'ın İzmir milletvekili olması nedeniyle başta Ak Parti İzmir İl Başkanlığı binası ve  ilçe başkanlıkları olmak üzere kentteki 30 köprü, 60 megalight (büyük ebatlı aydıtlatmalı reklam panosu), 100 bilboard ve 70 otobüs durağına üzerinde Binali Yıldırım'ın fotoğrafının bulunduğu 'Yanındayız her zaman' ve 'İstanbul'un sana ihtiyacı var' yazılı pankartlar ve afişler asıldı. Pankartlarda oy kullanmak amacıyla İstanbul'a gidecek seçmene ulaşım imkanı sağlanması için hangi telefon numaralarını arayacaklarının bilgisi de verildi. (DHA)
 

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Ege Postası