MENÜ
İzmir 13°
Ege Postası
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Anket sonuçları yayınlandı: İşte Tunç Soyer’in oy oranı...
Güncel
17 Ekim 2020 Cumartesi 17:06

Anket sonuçları yayınlandı: İşte Tunç Soyer’in oy oranı...

Avrasya Araştırma Şirketi yerel yönetimler ile ilgili yaptığı son anketin sonuçlarını paylaştı. 30 büyükşehirde gerçekleşen ankette " Yaşadığınız ilin Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi yenilenecek olsa mevcut başkana oy verir misiniz " sorusuna da yanıt arandı. Anket sonucuna göre İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer ilk sırada yer aldı.

EGEPOSTASI- Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz, 9-13 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen “Büyükşehir Belediyelerinde Son Durum” adlı anket çalışmasının sonuçlarını paylaştı.

SMS ile link yönlendirmesi yoluyla yapılan ankete 30 büyükşehirde ve bunlara bağlı 100 merkez ilçede yaşayan vatandaşlar katıldı.  

EN ÇOK OYU SOYER ALDI

"Yaşadığınız ilin Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi yenilenecek olsa mevcut başkana oy verir misiniz?” sorusuna yanıt aranan ankette İzmir Belediye Başkanı Tunç Soyer en çok oyu alan belediye başkanı oldu. Soyer’in 58.4 ile ilk sırada yer aldığı anket soncunda Soyer’i yüzde 58.1 ile İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve 57.3 ile ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş takip etti.

 

 

 

 

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Ege Postası