MENÜ
İzmir 13°
Ege Postası
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Başkan Selvitopu, 31 Mart öncesi bir araya geldiği işçileri unutmadı
Yerel Yönetimler
8 Kasım 2019 Cuma 13:57

Başkan Selvitopu, 31 Mart öncesi bir araya geldiği işçileri unutmadı

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, son olarak 31 Mart yerel seçimleri öncesi ziyaret ettiği 'seçimden sonra yeniden bekleriz' teklifi aldığı tekstil işçileriyle bugün bir araya gelerek öğlen yemeği yedi. Başkan Selvitopu’nun ziyaretinden dolayı mutlu olan işçiler, “sözünde duran başkan” ifadeleriyle Selvitopu’na sevgilerini dile getirdi.

EGEPOSTASI- Karabağlar Belediye Başkanı  Muhittin Selvitopu, 31 Mart yerel seçimleri öncesi ilçede faaliyet gösteren bir tekstil atölyesini ziyaret ederek işçilerle bir araya gelmiş ve yemek yemişti. İşçiler “seçimden sonra yine bekleriz” sözleriyle Başkan Selvitopu ile yeniden bir araya gelmek istediklerini belirtmişlerdi. Başkan Selvitopu tekstil işçilerinin kendisiyle yeniden bir araya gelme isteklerini unutmadı. Seçim sonrası yoğunluğunu atlatan Selvitopu’nun ilk işi söz verdiği işçilerle buluşmak oldu.

Bugün tekstil fabrikasını yeniden ziyaret eden Selvitopu çalışanlarla bir araya geldi. Başkan Selvitopu’nun ziyaretinden dolayı mutlu olan işçiler, “sözünde duran başkan” ifadeleriyle Selvitopu’na sevgilerini dile getirdi.

Ziyarette Başkan Selvitopu’na, CHP İzmir İl Başkan Yardımcısı Çetin Özdemir de eşlik etti.

İşçilerle öğle yemeği yiyen ardından çay içip, sohbet eden Selvitopu ve Özdemir daha sonra başka bir programa katılmak üzere atölyeden ayrıldı.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Ege Postası