MENÜ
İzmir
Ege Postası
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
CHP İzmir de evden çıkamayanlar için harekete geçti: Bir telefon kadar yakınız
Yerel Politika
22 Mart 2020 Pazar 21:38

CHP İzmir de evden çıkamayanlar için harekete geçti: Bir telefon kadar yakınız

65 yaş ve üzeri vatandaşlar ile kronik rahatsızlığı olanlara yönelik sokağa çıkma yasağı getirilmesi üzerine CHP İzmir İl Başkanlığı da hareket geçti. Evden çıkamayanların her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için 4 yönetici görevlendirildi. Yöneticiler kendilerine gelen talepleri organize edecek ve ilçe örgütlerine bildirecek.

EGEPOSTASI- Koronavirüs nedeniyle İçişleri Bakanlığınca, 65 yaş üzeri ve kronik rahatsızlığı olanlara yönelik sokağa çıkma kısıtlaması getirildi. Bunun üzerine CHP İzmir İl Başkanlığı da evinden dışarı çıkmamaları gereken yaşlıların ve kronik rahatsızlığı olanların zorunlu ihtiyaçlarını karşılamak üzere teyakkuza geçti.

İl yöneticilerinden 4 kişilik bir ekip oluşturuldu. Ekip kendilerine gelen talepleri not ederek gerekli ilçelere bildirecek.

'BİR TELEFON KADAR YAKINIZ'

Evden çıkamayanlar her türlü ihtiyaçları için Çetin Özdemir 0536 770 46 82, Fulya Alçay 0507 391 08 76, Yasin Ergül 0554 716 95 18 ve Aygül Eryılmaz 0555 208 07 66 numaraları arayabilecekler.

İl Başkanı Deniz Yücel, "65 yaş üzeri veya kronik rahatsızlığı bulunan İzmirli hemşehrilerimize bir telefon kadar yakınız... Evde kal" dedi.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Ege Postası