MENÜ
İzmir 17°
Ege Postası
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
İZSU Dikili'yi susuz bırakmadı
Yerel Yönetimler
11 Temmuz 2019 Perşembe 14:05

İZSU Dikili'yi susuz bırakmadı

Dikili ilçesinde yoğun yağış ve fırtına sonrası sabah saat üç sıralarında terfi istasyonuna ve kuyulara elektrik sağlayan direklerden birisi devrildi. Enerji kesintisi nedeniyle Dikili merkez mahallelerine bir süre su verilemedi. Ekipler seferber oldu, devrilen direği başka bir bölgeye monte etti ve ilçeye öğle saatlerinde su verilmeye başlandı.

Dikili ilçesinde yoğun yağış ve fırtına sonrası sabah saat 03.00 sıralarında terfi istasyonuna ve kuyulara elektrik sağlayan direklerden birinin devrilmesi nedeniyle ilçenin merkez mahalleleri susuz kalırken, kısa sürede organize olan ekipler sorunu çözüp, ilçeye öğle saatlerinde yeniden su verilmesini sağladı.

Gece saatlerinde direğin devrildiği bölgeye giderek seferber olan İZSU Genel Müdürlüğü ekipleri, yoğun yağış altında vinçler ve iş makineleri ile gece temin ettikleri direği Altınova bölgesine taşıyarak monte etti. İZSU ekiplerinin kısa sürede organize olması ve gece boyu çalışması sonuç verdi. İZSU öğle saatlerinden itibaren Dikili bölgesine su vermeye başladı.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2019 Ege Postası