MENÜ
İzmir
Ege Postası
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
İl Başkanı Yücel'den 'üniversite' açıklaması: En güzel cevabı yine halk verecektir!
Yerel Politika
12 Ocak 2020 Pazar 14:56

İl Başkanı Yücel'den 'üniversite' açıklaması: En güzel cevabı yine halk verecektir!

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, Kemalpaşa İlçesi’nde yapılması planlanan üniversite için randevu talep eden Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı’ya işlerinin yoğunluğunu gerekçe göstererek randevu vermeyen Demokrasi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bedriye Tunçsiper’i sert sözlerle eleştirdi.

EGEPOSTASI- Kemalpaşa’da planlanan üniversite yerleşkesi için yapılan toplantıya ilçe belediye başkanı Rıdvan Karakayalı'nın çağrılmamasınının yankıları sürüyor.

Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı’nın üniversitenin ilçeye kazandırılması için çırpındığını dile getiren CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, Demokrasi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bedriye Tunçsiper’i sert sözlerle eleştirdi.

Yücel sosyal medyadan yaptığı açıklamada "Kemalpaşa'ya Demokrasi Üniversitesini kazandırmak siyaset üstü bir görevdir. Kendisi de eğitimci olan Belediye Başkanımız Rıdvan Karakayalı, görev yaptığı kente üniversite kazandırmak için çırpınıyor. 'İşlerim yoğun' diyerek seçilmiş belediye başkanına randevu vermeyen rektör, görevlerini unutan ve siyaset uğruna hizmeti engelleyen, ön alma peşinde koşan cumhur vekilleri ayak sürüyor. Bu siyaset anlayışıyla kaybeden hep halk oluyor, bu görevlerin hizmet için yapıldığını unutanlara en güzel cevabı yine halk verecektir!" ifadelerini kullandı.

 

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Ege Postası