MENÜ
İzmir 13°
Ege Postası
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Petek temizleme makinası
Güncel
8 Kasım 2019 Cuma 16:07

Petek temizleme makinası

Tesisat tamiri yapan ve müşterilerine farklı alanlarda da hizmet etmeyi planlayan işletmeler için önerilen petek temizleme makinası içerdiği kimyasallar sayesinde yıllarca peteklerde birikmiş tortuları, kirleri ve kireci söküp atmaya yardımcı olur.

Tesisat tamiri yapan ve müşterilerine farklı alanlarda da hizmet etmeyi planlayan işletmeler için önerilen petek temizleme makinası içerdiği kimyasallar sayesinde yıllarca peteklerde birikmiş tortuları, kirleri ve kireci söküp atmaya yardımcı olur. Kampa.com sitesinden satın alabileceğiniz bu ürünler farklı fiyatlarda müşterilere sunulmaktadır. Müşteri hacminize ve üretim alanınıza göre seçebilirsiniz. Fiyat ve performans konusunda oldukça iddialı olan site, sektörde yıllardır iş yapmaktadır. Makinenin satın alımından sonra site içinden tekrardan ilaç ve kimyasal satın alımları da yapabilirsiniz. Sektördeki eski firmalardan birisi olan Kampa.com müşterilerine en iyi hizmeti ve kaliteli ürünü sunmaktadır.

Ergonomik Tasarım ve Kolay Taşıma

Sitesinden yapabileceğiniz satın alımların yanı sıra merak ettiğiniz konularda da bilgi alabileceğiniz destek hattına sahiptir. İnternet üzerinden yaptıkları satışları ülkenin farklı noktalarına gönderebilmektedir. Ergonomik tasarımları sayesinde satın alan müşterilerine tekerlekleri sayesinde kolay taşıma sunan petek temizleme ürünleri özel kimyasallar sayesinde temizlik sağlar. Ürünlerin farklı evlerde kullanılması için tekerlekli olması son derece önemlidir. Müşterilerin evlerinde dikkat edilmesi gereken bir diğer noktaysa peteklerdeki basınçtır.

Basınç Aralığı ve Tam Performans

Satın alınan ürünün tam olarak hizmet verebilmesi için basıncın 3 ile 4 aralığında olmalıdır. Bu basınç aralığı sayesinde satın alınan kimyasallar peteklerin içindeki tortuları ve kireçleri çözerek akıp gitmesine yardımcı olur. Tesisat içindeki su akışı kırk litreye yakın olmalıdır ki temizlendikten sonraki süreçte atıklar tamamen borulardan atılsın ve temiz bir petek kullanımı sağlansın. Petek kullanımının kalitesini artıran bu hizmet sayesinde doğalgaz faturalarında ciddi düşüşler sağlanmaktadır. Temizlenen petekler daha iyi ısınmaktadır.

Kampa web sitesi üzerinden satın alabileceğiniz yerli üretim petek, radyatör ve tesisat temizleme makinası ürünleri en performanslı şekilde çalışacak şekilde tasarlanıp üretilmiştir.

Çift Taraflı Pompa Sayesinde Tam Temizlik

Petek temizliğinin yanı sıra kombinin içindeki kirli yüzeyin de temizlenmesini sağlayan hizmet, internet üzerinden oldukça uygun fiyatlara satın alınabilmektedir. Kimyasal gramajı farkı fiyatları da etkilemektedir. Böylelikle kendi bütçenize ve müşteri kapasitenize göre siteden satın alımlar yapabilirsiniz. Tahliye sisteminde de son derece iyi olan pompalar, çift yönlüdür. İçeri basılan ilaçlı kimyasalların temizledikten sonra yaratabileceği hava basıncı bu çift taraflı pompalar sayesinde engellenmektedir.

Daha detaylı bilgi için www.kampa.com.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Ege Postası