MENÜ
İzmir 21°
Ege Postası
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Prof. Dr. Osman Müftüoğlu: Turpun büyüğü heybede bizi bekliyor
Güncel
8 Ağustos 2020 Cumartesi 12:27

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu: Turpun büyüğü heybede bizi bekliyor

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, Sağlık Bakanlığı’nın son koronavirüs verilerini değerlendirerek, “Önlemlere harfiyen ve eksiksiz uymaktan başka çaremiz yoktur. Aksi takdirde bilelim ki turpun büyüğü heybede bizi bekliyor” uyarısında bulundu.

Hürriyet yazarı Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, Sağlık Bakanlığı’nın son koronavirüs verilerini değerlendirdi. İpin ucunun kaçtığını ya da kaçmak üzere olduğunu ifade eden Prof. Dr. Müftüoğlu, “Bu nedenle aklımızı başımıza almaktan, işi sıkı tutup önlemlere harfiyen ve eksiksiz uymaktan başka çaremiz yoktur. Aksi takdirde bilelim ki turpun büyüğü heybede bizi bekliyor!” uyarısında bulundu.

"SON RAKAMLARA BAKILIRSA İŞİMİZ BİRAZ ZOR"

Müftüoğlu yazısında, “Daha önce de yazdım, pandemi ipinin iki ucu var. Uçlardan birini ‘sağlık’, diğerini ‘ekonomi’ oluşturuyor. Son rakamlara bakılırsa işimiz biraz zor. Baştan beri çok sıkı tuttuğumuz ipin iki ucunu da ya kaçırdık ya da kaçırmak üzereyiz. İşte bu nedenle aklımızı başımıza almaktan, işi sıkı tutup önlemlere harfiyen ve eksiksiz uymaktan başka çaremiz yoktur. Aksi takdirde bilelim ki turpun büyüğü heybede bizi bekliyor” ifadelerini kullandı.

 

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Ege Postası