Antrenmanlarını Torbalı'daki Metin Oktay Yerleşkesi'nde sürdüren kırmızı-lacivertliler, dün gerçekleşen etkinlikle hem kaynaşma sağladı hem de eğlenceli dakikalar yaşadı. Deniz ve güneşin keyfini çıkaran İzmir temsilcisinin oyuncuları ve teknik ekibi teknede oyun havası oynayarak gün boyu eğlendi.
![](/content/news_detail/_78010.jpg)
Çalışmalarını 10 Temmuz'a kadar İzmir'de sürdürecek Altınordu, 16 Temmuz'da Kocaeli Kartepe'de kampa girecek. (DHA)