İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, ilçede uyuşturucu imal ve satışı yapıldığı bilgisiyle çalışma başlattı. Çalışmada C.Ö.'ye ait olduğu belirlenen ev ve iş yerine dün akşam saatlerinde operasyon yapıldı. Yapılan aramalarda 2 kilo sentetik kannabinoid, 51 gram bonzai, 25 gram metamfetamin ve 27 sentetik uyuşturucu hap ele geçirildi.
![](/content/news_detail/_73694.jpg)
Ele geçirilen uyuşturuculara el konulurken, şüpheli ise gözaltına alındı. C.Ö. jandarmadaki işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. (DHA)