Arap Hasan Mahallesi’ndeki asfaltlama öncesi kazı çalışmalarını yakından takip eden Başkan Selvitopu’na Arap Hasan Mahallesi Muhtarı Hülya Torun ile Basın Sitesi Mahalle Muhtarı Berna Artukarslan da eşlik etti.
Mahallede vatandaşlarla sohbet eden Başkan Selvitopu, istek ve önerileri dinleyerek bunları tek tek not aldı.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2023-06-14 at 15.25.54.png)
Başkan Selvitopu daha sonra Refet Bele Mahallesi’nde devam eden asfaltlama çalışmalarını denetledi.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2023-06-14 at 15.25.21.png)
Burada da Mahalle Muhtarı Hatice Akar ile birlikte çalışmaları takip eden Selvitopu, ilçenin ihtiyaç duyulan noktalarında olmaya devam edeceklerini söyledi. Başkan Selvitopu, ekiplerin yaz boyunca asfalt serim, yama çalışmalarının yanı sıra, kaldırım ve bordür çalışmalarını hız kesmeden sürdüreceklerini söyleyerek, “İlçemizde yaşayan 500 bin insanımıza eşit ve nitelikli hizmet götürme derdindeyiz. Bunu mütevazı bütçemizi doğru kullanarak yapmaya gayret ediyoruz” dedi.