Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, mahalledeki çalışmaları yerinde denetleyerek, her zaman olduğu gibi vatandaşlar ve esnafla sohbet etti.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2023-11-01 at 16.24.43.png)
Mahalle Muhtarı Emine Konukseven'in de yer aldığı incelemede Başkan Selvitopu, asfaltlama ekiplerine kolaylıklar diledi.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2023-11-01 at 16.24.51.png)
Yağışlı soğuk kış günlerine az bir süre kalmasına rağmen asfaltlama ekiplerinin sahada durmaksızın çalıştığını vurgulayan Başkan Selvitopu, “Sezon başından bu yana tüm gücümüzle sahadayız.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2023-11-01 at 17.23.08.png)
Karabağlar Belediyemize ait modern araçlarla, tekniğine uygun şekilde serim gerçekleştiriyoruz. Son güne kadar aynı anlayışla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2023-11-01 at 16.25.04.png)
Muhtar Konukseven'in yanı sıra esnaf ve vatandaşlar da çalışmalar nedeniyle Başkan Selvitopu'na teşekkür etti.