Ege Postası
Geri

Başkan Selvitopu'dan özel okula ziyaret

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, ilçe sınırlarında bulunan Sadettin Tezcan Özel Eğitim Meslek Okulu'nu ziyaret etti.
Başkan Selvitopu'dan özel okula ziyaret
Haberler / Yerel Yönetimler
1 Aralık 2023 Cuma 12:57
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş

Okul Müdürü Hasan Emrah Bodur, öğretmenler ve öğrenciler tarafından sıcak ilgiyle karşılanan Başkan Selvitopu, derslik ve atölyeleri gezerek bilgi aldı. General Kazım Özalp Mahalle Muhtarı Niyazi Akgün'ün de eşlik ettiği ziyarette Başkan Selvitopu, özveriyle çalışan ve çok önemli bir görevi yerine getiren eğitimcilere, emekleri nedeniyle teşekkür etti.

Karabağlar'da bulunan tüm okulların yanında olmaya ve eğitimi desteklemeye gayret ettiklerini belirten Başkan Selvitopu, “Sonuçta buralarda eğitim gören çocuklar, bizim de çocuklarımız. Onların daha iyi koşullarda, nitelikli eğitim almaları için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Bundan sonra da aynı anlayışla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Karabağlar nüfusunun yaklaşık 80.000'in engelli bireylerden oluştuğunu hatırlatan Başkan Selvitopu, “Bu rakam neredeyse birçok ilin nüfusu kadar. Karabağlar Belediyesi olarak engeli bulunan vatandaşlarımızın ve ailelerinin yaşamlarını kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Kamunun tüm kurumlarının birlikte ve bu ortak hedef için hareket etmesi çok önemli” diye konuştu.

Okul Müdürü Bodur da ziyaret ve eğitime katkıları nedeniyle Başkan Selvitopu'na teşekkür ederek, “Sizleri her zaman yanımızda görüyoruz. Okulumuzun boya ve bahçe asfalt işleri Karabağlar Belediyesi ekipleri tarafından yeni yapıldı. Destekleriniz bizler için çok önemli” dedi.

Derslik ve atölyeleri gezen Başkan Selvitopu'na öğrenciler, ahşap ve seramikten el emekleriyle yaptıkları eşyaları armağan ettiler.

Başkan Selvitopu da çocuklara emekleri ve sıcak ilgileri için teşekkür etti.

YORUM EKLE

Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır

YORUMLAR


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

DİĞER HABERLER

Sayfa başına gitSayfa başına git
Facebook Twitter Instagram Youtube
POLİTİKA YEREL POLİTİKA GÜNCEL İZMİR EGE 3. SAYFA YAZARLAR FOTO GALERİ VİDEO GALERİ SPOR YEREL YÖNETİMLER EKONOMİ DÜNYA KÜLTÜR - SANAT GENEL MAGAZİN SEÇİM
Masaüstü Görünümü
İletişim
Künye
Copyright © 2024 Ege Postası