Göreve geldiği ilk günden bu yana semt merkezlerine özel önem verdiğini vurgulayan Başkan Selvitopu, bu sayede 4 olan semt merkezi sayısının 18'e ulaştığını söyledi.
![](/content/news_detail/Ekran Resmi 2024-03-08 13.26.22.png)
Evlerinden çıkarak yaşama katılma olanağı bulan kadınların bu merkezleri sahiplendiğini belirten Başkan Selvitopu, “Bu durum bizleri çok mutlu ediyor. Çünkü sizler sahiplenince iş bitiyor! Amacımıza ulaşmış oluyoruz. Umarım bundan sonraki süreçte 58 mahallemiz de semt merkezlerine kavuşur” dedi.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2024-03-08 at 15.38.05.png)
Kursiyerle sohbet eden ve herhangi bir ihtiyaçları olup olmadığını soran Başkan Selvitopu, kadınların el işçiliğiyle yaptıkları ürünleri dikkatle inceledi.
![](/content/news_detail/Ekran Resmi 2024-03-08 13.26.09.png)
Kadınlar günlerini kutlayan Başkan Selvitopu'na teşekkür ederek, örme sepet ve resim armağan ettiler.
![](/content/news_detail/Ekran Resmi 2024-03-08 13.26.03.png)
Buluşmada Günaltay Mahalle Muhtarı Sakine Özdem ve Yunus Emre Mahalle Muhtarı Süleyman Can da yer aldı.