Yer altındaki altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından başlayan yol çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Ceritoğlu Sengel; “Gökçealan’da çok ciddi bir yol yapım süreci içerisine girdik. Toplamda 10 bin metrekare yollarımızı yapıyoruz. Çalışmalarımız Gökçealan’ın yeni yerleşim yerinde devam ediyor." dedi.
Başkan Ceritoğlu Sengel; “Kim ne derse desin yapılanları görmek önemli bir meziyet. Kenti nakış nakış işlemek de önemli bir meziyet” dedi.
![](/content/news_detail/Ekran Resmi 2024-01-12 13.01.59.png)
Yol çalışmalarından duydukları memnuniyeti dile getiren Gökçealan Muhtarı Nazmi Tabak; “Altyapı çalışmaları bitti. Yollarımız çok kötüydü. Çok sıkıntı çekiyorduk. Her yer pırıl pırıl oldu. Tüm köy halkı adına Başkanımıza, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2024-01-12 at 13.05.09.png)
Gökçealan’da yaşayan yurttaşlar da yeni yapılan yolların araç kullanımı açısından da kendilerine kolaylık sağladıklarını belirterek; yol yapım taleplerini yerine getirdikleri için Efes Selçuk Belediyesi’ne ve Başkan Ceritoğlu Sengel’e teşekkür ettiler.