Buca Belediyesi, Radikal Dershanesi iş birliği ile YKS Tercih Günleri düzenlendi.
8 Ağustos’a kadar sürecek Tercih Günleri kapsamında, Aziz Nesin Bilgi Eğitim Merkezi (BEM) ile Buca Belediyesi önündeki stantlarda 09.30 - 17.30 saatleri arasında alanında uzman eğitimciler tarafından gençlere danışmanlık hizmeti veriliyor. Ücretsiz danışmanlık hizmetinden yararlanmak isteyen öğrencilerin, 0 232 439 10 10 (Dahili 3535 – 3536) ve 0 232 216 21 47 numaralı telefonları arayarak randevu almaları ve yanlarında sınav sonuç belgelerini getirmeleri yeterli olacak.
![](/content/news_detail/MM.jpg)
DESTEK SÜRECEK
Yıl boyunca öğrencilerin yanında olduklarını belirten Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, “Hayallerini gerçekleştirmek için çıktıkları bu yolda gençlerimize destek olmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.