Buca Belediyesi, futbolseverleri A Millî Futbol Takımı’nın yarın akşam saat 22.00’de Avusturya ile karşı karşıya geleceği maç için Hasanağa Bahçesi’nde buluşturacak.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2024-07-01 at 11.18.54.png)
Tüm İzmirlileri millî maç heyecanına ortak olmaya davet eden Buca Belediye Başkanı Görkem Duman, “Sahaya çıkan 11 kişinin ardında milyonların umudu var. Yarın akşam Hasanağa Bahçesi’nde dev ekran karşısında coşku dolu bir gece yaşayacağız. Bu coşkuya ortak olmak isteyen herkes sandalyesi alıp gelsin” diye konuştu.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2024-07-01 at 11.18.27.png)