Edinilen bilgiye göre Sinop-Samsun yolu Çiftlik mevkiinde, Sinop yönüne seyir halinde olan CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz yönetimindeki otomobil, aynı istikamette seyir halinde olan minibüse arkadan çarptı.
![](https://www.cumhuriyet.com.tr/Archive/2024/1/13/230544214-tdh.jpg)
Kazada Milletvekili Karadeniz ile araçta bulunan eski CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak ve diğer aracın sürücüsü olmak üzere 4 kişi hafif şekilde yaralandı.
TABURCU EDİLDİLER
Yaralılar Sinop Atatürk Devlet Hastanesi'nde yapılan tedavilerinin ardından taburcu edildi.