Seçim çalışmaları kapsamında ilçenin dört bir yanında vatandaşlarla bir araya gelen CHP Menderes Belediye Başkan Adayı İlkay Çiçek, mahalle buluşmalarına başladı. Çiçek’in ilk durağı Yeniköy, Çatalca ve Dereköy mahalleleri oldu. 3 mahallede de büyük bir sevgiyle karşılanan Çiçek’e vatandaşlar destek sözü verdi.
![](/content/news_detail/Ekran Resmi 2024-02-08 10.04.01.png)
‘’Ortak akılla yöneteceğiz’’
Menderes’in 44 mahallesine ziyaretler gerçekleştirdiklerini kaydeden CHP Menderes Belediye Başkan Adayı İlkay Çiçek, ‘’ Mahalle buluşmalarımız kapsamında Yeniköy, Çatalca ve Dereköy'de hemşehrilerimizle bir araya geldik, hasret giderdik. Çaylarımızı yudumlarken güzel ilçemizin geleceğine dair neler yapacağımızı konuştuk. Bizi bağrına basan hemşehrilerime teşekkür ederim. Program dahilinde 44 mahallemizin tamamına ziyaretlerimizi gerçekleştireceğiz. Buluşmalarımızda ortak akılla Menderes'imize neler kazandıracağımızı konuşuyor, vatandaşlarımızın talep ve önerilerini dinliyoruz. Tüm hemşehrilerimizi mahalle buluşmalarımıza davet ediyorum.’’ dedi.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2024-02-08 at 10.12.21.png)