EGEPOSTASI- 31 Mart Yerel Seçimleri'ne sayılı günler kala partilerde seçim hareketliliği tüm hızıyla devam ediyor.
Cumhur İttifakı, AK Parti İzmir İl Başkanlığı'nda düzenlenen koordinasyon toplantısında bir araya geldi.
![Resim](https://pbs.twimg.com/media/GIf3DGFW0AAAK8i?format=jpg&name=large)
Kritik zirveye, Cumhur İttifaki İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, İzmir Milletvekilleri; Eyyüp Kadir İnan, Mehmet Ali Çelebi, Yaşar Kırkpınar, Şebnem Bursalı, il yöneticileri ve ilçe başkanlarının yanı sıra teşkilat üyeleri de katılım sağladı.
![Resim](https://pbs.twimg.com/media/GIf3DGAXkAA7NQC?format=jpg&name=large)
İZMİR'İ 'GERÇEK BELEDİYECİLİKLE' BULUŞTURACAĞIZ
AK Parti İl Başkanı Saygılı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Kararlıyız… Eşsiz İzmir’imizi “Gerçek Belediyecilik” ile buluşturacağız! #BAŞARABİLİRİZ" dedi.