Taekwondo takımı Yenifoça grubu sporcuları başarı sertifikalarını Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz’ün de katıldığı törenle aldı. Başkan Fatih Gürbüz, taekwondo antrenmanlarını başarıyla tamamlayan sporcuları ve Antrenörleri İlhan Eraslan’ı tebrik etti.
![](/content/news_detail/efaewgawegaewgaergaergaedrga222222.jpg)
Sporcuların 2024 yılı içinde yapılacak olan müsabakalara hazırlanması ve güven kazanması için düzenlenen Yılsonu Turnuvası 7-11 yaş arası 55 sporcuya fayda sağladı.
![](/content/news_detail/efaewgawegaewgaergaergaedrga11111.jpg)
Foça Belediyespor Kulübü Antrenörü, Türkiye Taekwondo Federasyonu İzmir İl Temsilcisi ve Uluslararası Hakem Master Recep Başkan’ın yönetiminde gerçekleştirilen turnuvanın sonunda sporculara madalyaları verildi.