Yeni sezona kadrosunu güçlendirerek şampiyonluk parolasıyla başlayan Göztepe, Trendyol 1. Lig'in ilk 6 haftasında hedefinin uzağında kalsa da deplasman maçlarında ortaya koyduğu oyunla taraftarını mutlu etmeyi başardı.
![](/content/news_detail/AW040534_01.jpg)
Sezonun ilk deplasman maçında Ümraniyespor’a konuk olan İzmir ekibi, İstanbul temsilcisiyle golsüz berabere kalırken, ilerleyen haftalarda ise önce dış sahada Altay, daha sonra da Manisa FK’yı 1-0’lık skorlarla geçmeyi başardı. Şu ana kadar evinden uzakta oynadığı söz konusu üç maçta kalesini gole kapatan Göztepe, bu alanda Keçiörengücü ile ligin en iyi takım konumunda bulunuyor. (İHA)