Bu sezon iç saha maçlarına kötü performansla bir giriş yapan Göztepe, Gürsel Aksel’deki ilk iki maçında Sakaryaspor (0-1) ve Çorum FK’ya (1-2) mağlup olarak taraftarlarını hayal kırıklığına uğrattı. Daha sonraki süreçte üst üste 3 maçta da yenilgi yüzü görmeyen sarı-kırmızılılar, Bandırmaspor’la (1-1) berabere kalırken Adanaspor (1-0) ve Şanlıurfaspor (3-0) maçlarını da kazanmayı başardı. İzmir ekibi, bu çıkışını 11. haftada oynanan Kocaelispor (0-1) maçında da sürdürmek isterken rakibine kaybederek 3 maçlık yenilmezlik serisin sonlandırmış oldu.
![](/content/news_detail/AW088971_01.jpg)
Bu süreçte teknik direktör Radomir Kokovic ile yollarını ayıran Göztepe, daha sonraki ilk iç saha maçına yeni teknik direktörü Stanimir Stoilov yönetiminde çıktı ve Tuzlaspor’u (2-0) mağlup etmeyi başardı. Böylece sarı-kırmızılılar, oynadığı son 5 iç saha maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı.
Öte yandan Göztepe, 3 Aralık Pazar günü Gürsel Aksel’de oynayacağı Giresunspor maçını hatasız geçerek evindeki üst üste ikinci galibiyetini elde etmek istiyor. (İHA)