2021 yılında hizmet vermeye başlayan Güzelbahçe Belediyesi’ne bağlı Güzbel Cafe 1 haftalık tadilattan sonra yeni yüzüyle vatandaşlara hizmet vermeye başladı. Pizza, hamburger çeşitleri, kahvaltı, soğuk sıcak ve alkollü içecek çeşitleriyle geniş bir yelpaze de vatandaşlara hizmet sağlayacak.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2024-05-28 at 12.22.24.png)
‘Güzelbahçe’nin en uygun mekânı’
Açılışta bir konuşma yapan Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa Günay, “Güzbel Cafemiz 3 yıldır halkımıza hizmet veriyor. Göreve geldiğimizde sloganımız değişimdi. İlk değişimi de Güzbel Cafe’den başlattık. 1 hafta gibi kısa bir sürede cafemizi yenileyip hizmete koyduk. Arkadaşlarıma bir haftada bitireceğiz dedim onlarda inandı ve bitirdik. Emekleri çok büyük tüm emekçi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2024-05-28 at 12.19.57.png)
Ekonomik durumun kötü olduğu bir süreçten geçiyoruz. İnsanlar aileleriyle deniz kenarına gidip bir şey yiyip içtiklerinde o ay kendilerini toparlayamazlar çünkü her şey çok pahalı. Güzelbahçe hem emlak hem yeme içme konusunda İzmir’de en yüksek değerde seyirden ilçelerden. Deniz manzaralı bir cafemiz var ve çay 8 TL hiç bir yerde yok. Tüm ürünlerimizde %20 indirim yaptık. Ne Güzelbahçe’de ne de başka yerde böyle bir indirim yok. Ailenizle gelip hem keyifle deniz manzarası izleyip hem uyguna yemek yiyebiliyorsunuz. Cafemiz halkımıza hayırlı olsun” diye konuştu.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2024-05-28 at 12.20.20.png)