İZSU ekipleri İzmir’i etkisi altına alan sağanak yağışlara karşı sahada 1200 personel ve 300 iş makinesiyle mücadele veriyor. ALO 185 vasıtasıyla vatandaşlar tarafından iletilen durumlara da hızla müdahale ediliyor.
![Resim](https://pbs.twimg.com/media/GDOgsWLW8AAS45B?format=jpg&name=large)
Özellikle Karşıyaka, Çiğli ve Bayraklı ilçelerinde aşırı fırtına ve yağış nedeniyle görüş mesafesinin 3 metreye kadar düşmesi sonucu herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için kritik yerlerde taşkın önleme çalışmaları yapılıyor.
![Resim](https://pbs.twimg.com/media/GDOgsWUWcAAHa6Q?format=jpg&name=large)