Yangın, saat 16.30 sıralarında Çamlıkule Mahallesi 254 Sokak'ta bulunan bir hurda deposunda çıktı.
İlk belirlemelere göre iş makinesi kaynaklı çıktığı öne sürülen yangını fark eden çalışanlar durumu itfaiye ekiplerine bildirdi.
![](/content/news_detail/AW007085_04.jpg)
İhbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ve polis ekibi sevk edildi. Polis çevre güvenliğini alırken itfaiye ekipleri alevlere müdahalede bulundu.
![](/content/news_detail/AW007085_02.jpg)
Depodan çıkan siyah dumanlar ilçenin bir çok noktasından görüldü.
![](/content/news_detail/AW007085_05.jpg)
Yangın kısa sürede kontrol altına alınırken, depoda büyük maddi hasar meydana geldi. Ölen ya da yaralanan vatandaşın bulunmadığı yangının çıkış sebebini belirlemek için inceleme başlatıldı. (İHA)