Buca İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri Buca'nın çeşitli noktalarında; vatandaşlara, Kadın Destek Uygulamasını (KADES) tanıtırken aynı zamanda hırsızlık, dolandırıcılık, yankesicilik ve benzeri asayiş konularıyla ilgili de bilgilendirme yaptı.
![](/content/news_detail/Ekran Resmi 2023-12-06 10.48.41.png)
Birçok vatandaşla görüşme sağlayan polis ekipleri, çevredeki vatandaşlara ‘KADES, dolandırıcılık, otodan ve evden hırsızlık, yankesicilik ve benzeri asayiş' konuları ile ilgili broşür dağıttı. (İHA)