Bayındır İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Arıkbaşı Mahallesi'nde bir grubun iş makinesiyle kaçak kazı yaptığı ihbarı üzerine harekete geçti. Bölgeye giden ekipler, 6 kişiyi kaçak kazı yaparken suçüstü yakaladı. Şüpheliler ekipler tarafından gözaltına alınırken, kaçak kazıda kullanıldığı belirlenen kepçe ve nakliye tırına el konuldu.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2023-08-07 at 17.12.04.png)
Jandarma karakoluna götürülen 6 şüpheli hakkında adli işlem başlatıldığı öğrenildi. (İHA)