Yoğun ilgi gören konserde Çimen, başta babası Nesimi Çimen ve Aşık Mahsuni Şerif olmak üzere Anadolu ozanlarının bilinen deyişlerini, türkülerini seslendirdi.
![](/content/news_detail/1.png)
Konseri, aralarında Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, eşi Fügen Selvitopu, Karabağlar Kent Konseyi Başkanı Alev Ağrı, meclis üyeleri, muhtarların da olduğu yüzlerce kişi, sonuna kadar ilgiyle izledi.
![](/content/news_detail/2.png)
Çimen, “Sar Beni”, “Dilber”, “Yeşil Ördek Gibi Daldım Göllere”, “Başımın Belası”, “Feryadı İsyanım”, “Çeşm-i Siyahım” gibi sevilen eserleri, salonu hınca hınç dolduran seyircilerle birlikte seslendirdi.
![](/content/news_detail/frhgdrhgaergare.jpg)
Konser sonunda Başkan Selvitopu Mazlum Çimen’e ve ekip arkadaşlarına doğa dostu fidan dikim sertifikası vererek teşekkür etti.