Karabağlar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı temizlik ekipleri, vatandaşların temiz ve huzurlu bir bayram sabahına uyanmaları için Kurban Bayramı’na sayılı günler kala yoğun bir çalışma ortaya koydu.
![](/content/news_detail/_GKO8881.jpg)
Karabağlar’da yaşayan vatandaşların temiz bir bayram sabahı yaşamaları için ilçedeki cami ve sokaklar temizlendi, çöp konteynerlerinde kesintisiz bir temizlik çalışması yapıldı.
![](/content/news_detail/_GKO8751.jpg)
İlçedeki camilerde de temizlik yapan ekipler, bu alanları yıkayarak bayram namazına gelecek vatandaşlar için hazırladı.
![](/content/news_detail/_GKO8828.jpg)
Camilerde yapılan çalışmanın ardından temizlik ekipleri sokaklardaki moloz ve eşya atıklarını da toplayarak bayram temizliğini tamamladı.