Voleybol Kadınlar 1. Ligi ekiplerinden Karşıyaka Medicalpoint, ikinci hafta mücadelesinde Edremit Belediye Altınolukspor’u konuk etti. Müsabakanın setlerini büyük üstünlükle götüren yeşil-kırmızılılar, mücadeleyi 3-0 kazanmayı başardı. Böylelikle İzmir ekibi, bu karşılaşmayla birlikte bu sezonki ilk galibiyet sevincini yaşadı.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2023-10-16 at 12.33.12.png)
Öte yandan maça Karşıyakalı taraftarların ilgisinin yoğunluğu dikkatleri çekerken, Karşıyaka Voleybol Şube Başkanı Veysi Kubba da bu konuya dair açıklamalarda bulundu. Kubba, “Takımımızın 3-0 kazandığı maçta bizi yalnız bırakmayan büyük Karşıyaka taraftarına teşekkür ediyorum. Her hafta desteklerinin aratarak devam edeceğine inanıyorum” ifadelerini kullandı. (İHA)