Kemalpaşa Belediyesi; herhangi bir kaza ya da yaşamı tehlikeye düşüren bir durumda, hayatın kurtarılması ya da durumun daha kötüye gitmesini önleyebilmek amacıyla belediye bünyesinde çalışan personellere ’İlk Yardım Eğitimi’ sağlamaya devam ediyor.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2024-01-03 at 14.24.01.png)
Öncelikli olarak kreş ve dershane öğretmenlerine yönelik olan bu eğitim belediyenin tüm personellerine Kemalpaşa Halk Eğitim Merkezi’nde görevli İlk Yardım Eğitmeni Öznur Karadağ tarafından sağlanmaya devam ediyor.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2024-01-03 at 14.24.36.png)