Kınık Belediyesi Spor Kulübü’nün U 11 Kız Basketbol Takımı göstermiş olduğu mücadele sonucu il bazındaki Ligi 3. Sırada tamamlayıp dereceye girmeye hak kazandı.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2023-06-21 at 10.05.59.png)
Maçta elde edilen dereceden sonra sporcu ve antrenörleri tebrik eden Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, düzenli ve istikrarlı çalışma ile başarıların kalıcı olacağını belirttikten sonra, spor ve sporcunun her zaman yanında olduklarını ifade ederek tebriklerini sundu. “Emeği geçen Kınık Belediyespor Klübü ve İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü spor eğitmenlerine de ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2023-06-21 at 10.06.13.png)