Menderes Belediyesi, bozuk yolları elden geçiriyor. Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler kilit parke ve kaldırım çalışmaları gerçekleştiriyor.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2024-06-28 at 09.56.52.png)
Ekipler, mahalle mahalle hasarlı yolları tespit edip çalışmaları sırasıyla yapıyor.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2024-06-28 at 09.56.29.png)
44 mahalleye eşit hizmet
Çalışmalar ile ilgili konuşan Menderes Belediye Başkanı İlkay Çiçek; “Gelir gelmez yaptığımız çalışmalar ile acil hizmet gereken tüm yerleri tespit ettik. Sırasıyla her sorunu çözeceğiz. Tespit ettiğimiz yollarda çalışmalarımız devam ediyor. 44 Mahallemize eşit hizmet anlayışı ile hizmetlerimizi sürdüreceğiz.” dedi.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2024-06-28 at 09.58.27.png)