Ege Postası
Geri

Menderes’ten Soyer’e 'Şaşal su' teşekkürü

Menderes Belediye Başkan Vekili Erkan Özkan, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e Şaşal Su Fabrikası’nı faaliyete geçirdiği için teşekkür etti.
Menderes’ten Soyer’e 'Şaşal su' teşekkürü
Haberler / Yerel Yönetimler
29 Mayıs 2023 Pazartesi 09:29
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraki olan İZDOĞA A.Ş. tarafından Menderes’te yer alan ve yıllarca atıl kalan Şaşal Su Fabrikası’nın yenilenerek faaliyete geçirilmesi üzerine Menderes Belediye Başkan Vekili Erkan Özkan, tüm Menderesliler adına İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e teşekkür etti.

İstihdam sağlayacak

Projenin ilçeye büyük katkı sağlayacağını belirten Menderes Belediye Başkan Vekili Erkan Özkan, ‘’Şaşal su yeniden İzmirlilerle buluşacak. Yıllardır atıl kalan su fabrikası İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tunç Soyer sayesinde yeniden ayağa kaldırıldı ve hizmete hazır hale getirildi. Projenin bir diğer önemli yanı ise istihdam sağlayacak olması. Menderes’imize büyük katkısı olacak proje için İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tunç Soyer ve ekibine tüm hemşehrilerim adına teşekkür ederim’’ dedi.

YORUM EKLE

Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır

YORUMLAR


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

DİĞER HABERLER

Sayfa başına gitSayfa başına git
Facebook Twitter Instagram Youtube
POLİTİKA YEREL POLİTİKA GÜNCEL İZMİR EGE 3. SAYFA YAZARLAR FOTO GALERİ VİDEO GALERİ SPOR YEREL YÖNETİMLER EKONOMİ DÜNYA KÜLTÜR - SANAT GENEL MAGAZİN SEÇİM
Masaüstü Görünümü
İletişim
Künye
Copyright © 2024 Ege Postası