Oyunu, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, eşi Fügen Selvitopu, Karabağlar Kent Konseyi Başkanı Alev Ağrı, meclis üyeleri, muhtarlar, belediye başkan yardımcıları ve çok sayıda tiyatrosever izledi.
![](/content/news_detail/Ekran Resmi 2023-12-06 09.50.52.png)
Aileler ve geçmişlerinin konu alan, Asmalı Sahne Oyuncuları’nın rol aldığı “Mümkün Dünyalar” isimli oyun büyük beğeni kazandı.
![](/content/news_detail/Ekran Resmi 2023-12-06 09.51.26.png)
Oyun sonunda Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu oyuncular Kardelen Hacıoğlu, Gül Gülsün Yıldız, Cem Gürleyen ve Seda Keleş’i performanslarından ötürü kutladı.
![](/content/news_detail/Ekran Resmi 2023-12-06 09.51.05.png)
Selvitopu ayrıca oyunculara günün anısına fidan sertifikası hediye etti.
TAKSAV İzmir Temsilcisi Yasemin Sağlam da Başkan Selvitopu’na plaket takdim etti.