Buca'daki İzmir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yaşam Kampüsü Zübeyde Hanım Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinlerinden Muthat Akçam, İzmir Büyükşehir Belediyesi gözetimindeki sahipsiz kediler için mama bağışı yaptı.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2024-06-27 at 09.58.34.png)
Veteriner İşleri ve Halk Sağlığı Daire Başkanlığı’na bağlı kliniklerde tedavi gören kedilerin sağlıklı beslenmelerine destek olmak isteyen Akçam, mama bağışıyla sahipsiz sokak hayvanlarına karşı duyarlılığın artmasına katkı sağlamak istediğini belirtti.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2024-06-27 at 09.59.52.png)
Muthat Akçam, Pako Sokak Hayvanları Sosyal Yaşam Kampüsü’nde güçten düşmüş atları da ziyaret etti.