Sağlık kontrolünden geçirildikten sora uzman doktorlar tarafından sünnet edilen çocuklar, belediye tarafından alınan sünnet kıyafetlerini giyerek, aileleriyle birlikte düzenlenen şölene katıldılar. Çocukları bu mutlu gününde yalnız bırakmayan Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, sünnet olan çocukları ve aileleri tebrik etti. Çocuklara hediyelerini veren Başkan Yetişkin, “Bugün evlatlarımızın özel bir günü. Onlarla ve aileleri ile birlikte olmaktan dolayı çok mutluyum. Hepsinin yolu, bahtı açık olsun” dedi.
![](/content/news_detail/Ekran Resmi 2023-08-22 10.08.29.png)
Şölen kapsamında düzenlenen etkinliklerde, çocukları ve aileleri keyifli saatler geçirip, doyasıya eğlendi. Çalınan oyun havaları eşliğinde oynayan çocukların sevinci de, şölene renk kattı.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2023-08-22 at 10.20.13.png)