Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremlerinin birinci yıldönümünde afet bölgesine giden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Osmaniye'de depremzedelerle buluşmaya devam ediyor.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2024-02-06 at 13.23.05.png)
Sabah 04.17'de Osmaniye'de yapılan anma töreni sonrası depremde hayatını kaybeden yurttaşların defnedildiği Osmaniye Şehir Mezarlığı'nı ziyaret eden Başkan Tunç Soyer, kabirlere karanfil bıraktı ve depremde yakınlarını kaybeden ailelere başsağlığı diledi.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2024-02-06 at 13.25.13.png)
Konteyner kenti ziyaret etti
Başkan Tunç Soyer, depremin ardından İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin kurduğu konteyner kenti de ziyaret etti. Burada yaşayan depremzede Şehriban Tunç, Başkan Soyer’e destekleri için teşekkür etti.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2024-02-06 at 13.24.57.png)
Depremzede Aygül Tosun'a ev ziyareti
Başkan Soyer, Osmaniye programı kapsamında deprem sonrası İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin kurduğu çadırda bir süre kaldıktan sonra yeni bir eve taşınan Aygül Tosun, oğlu Berkay Tosun’u ziyaret etti. Aygül Tosun depremin ilk gününden bu yana yanlarında olan Başkan Soyer ve ekibine teşekkür etti.