Havaların serinlemesi ile birlikte Tireli üreticileri tatlı bir telaş sardı. Sabahın erken saatlerinde kestane bahçelerine ulaşan üreticiler, yüksekliği 25-30 metreyi bulan ağaçlara tırmanarak ellerindeki sırıklarla kestane silkimi yapıyor. Önemli bir ihracat ürünü olan kestanenin hasadı için komandolar gibi ağaçlara tırmanan özel eğitimli işçiler, gün boyu kestane silkiyor.
![](/content/news_detail/AW059916_04.jpg)
Düşen kestaneler kadın işçiler tarafından yerden toplanarak çuvallara konuluyor. Çuvallanan kestaneler yaklaşık 2 ay gömüye alınarak dış kabuğunun çürümesi bekleniyor. Ardından makinelerle kabuğu ayrılan kestaneler, pazarlarda tüketici ile buluşuyor.
![](/content/news_detail/AW059916_03.jpg)
Üreticiler, kestane ağaçlarında oluşan dal kanserinin de kestane verimini her yıl düşürdüğünü söyleyerek dal kanseri hastalığına çare bulunmadığı takdirde bölgede kestane kalmayacağını belirttiler.
![](/content/news_detail/AW059916_05.jpg)