Üzümcü ve Aydın’ın anlatımlarının yanı sıra, Solist Gülcan Altan ve Piyanist Dengin Ceyhan müzikleri ve belgesel gösterimleriyle izleyicinin belleğini tazeledi.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2024-01-26 at 09.40.58.png)
Gösteri sonunda Karabağlar Belediyesi Başkanvekili Murat Baran Uygun sanatçılara teşekkür ederek, adlarına dikilen 3 fidanın sertifikasını sundu.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2024-01-26 at 09.41.10.png)
Oyunu, aralarında meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin olduğu çok sayıda vatandaş ilgiyle izledi.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2024-01-26 at 09.41.17.png)