MENÜ
İzmir 15°
Ege Postası
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Bayraklı'da adaylık için sürpriz isim! Kongre öncesi ortalık toz duman
Yerel Politika
2 Aralık 2019 Pazartesi 14:16

Bayraklı'da adaylık için sürpriz isim! Kongre öncesi ortalık toz duman

CHP'de delege seçimleri tamamlanırken, partide gözler ilçe kongrelerine çevrildi. Yaklaşan kongre süreci öncesi, kulisler hareketlendi. Bayraklı’da adaylık için çok sayıda isim konuşulurken, kongreye kiminle gidileceği henüz net değil. Kulislerde muhalefetin adayı olarak sürpriz bir isim ortaya çıktı.

EGEPOSTASI- CHP’de 8 Kasım'da başlayan ve dün sona eren mahalle delege seçimlerinin ardından kongre hesapları başladı. Yaklaşan kongre öncesi Bayraklı’da adaylık için çok sayıda isim konuşulurken, bugün muhalefetin adayı olarak sürpriz bir isim ortaya çıktı.

Bayraklı’da kurucu İlçe Başkanı Ali Sami Doğrukul yönetiminde ilçe sekreterliği görevinde bulunan Niyazi Şehitlioğlu’nun adaylık için nabız yokladığı ifade edildi. 

Şehitlioğlu’na, Bayraklı’nın kurucu Belediye Başkanı Hasan Karabağ, eski meclis üyesi Münir Demir ve bazı önemli isimlerin de destek vereceği kulislerde konuşulurken, yeterli destek bulması halinde adaylığını açıklayacağı belirtildi.

Bu arada Niyazi Şehitlioğlu, Mavi listenin kazandığı Mansuroğlu Mahallesi’nde delege seçilmişti. 

BAYRAKLI’DA TAŞLAR YERİNE OTURMADI

Bayraklı’da mevcut İlçe Başkanı Cemalettin Alper’in “aday değilim” ancak örgüt isterse aday olurum açıklamasının ardından adayları beklediği konuşulurken, Belediye Başkanı Serdar Sandal ise Pınar Susmuş için ilçede nabız yokluyor. Ancak ilçede Susmuş’a yönelik örgütten tepkiler olmasına rağmen Belediye Başkanı Sandal’ın Susmuş isminde ısrarcı olması Bayraklı’da işleri çıkmaza sokuyor.

Öte yandan Manvakuyu Mahallesi’nde delege seçimini kazanan Sarı listenin öncülerinden önceki kongrede aday olan Songül Gök de adaylık için çalışmalarını sürdürüyor.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar
 erol çiftçiq
 2 Aralık 2019 Pazartesi 22:06
Gözüyumun niyazi şehitlioğlu şecin Çok dürüs insandır tekelde baş müdürümdü. çok dürüs isandır
 Yılmaz
 2 Aralık 2019 Pazartesi 19:36
Özkanlar kapanan pazar yerinde üstü kapalı pazar yeri milletin otoparkı ve hapcilarin sarapcilarin mealini oldu belediye oraya bir düzen verse bayarkli özkanlar sahipsiz kaldı
 Vatan sever
 2 Aralık 2019 Pazartesi 19:34
Delege kavagasuni bırakın çöp bidonları pislik için de etrafı ona keza bayraklı köy kente dönmeye basladi
Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Ege Postası