MENÜ
İzmir 21°
Ege Postası
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Corona virüs çağrılarına İzmirliler nasıl bir yanıt verdi!
İzmir
25 Mart 2020 Çarşamba 22:30

Corona virüs çağrılarına İzmirliler nasıl bir yanıt verdi!

Korona virüs nedeniyle 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olanlara 'Sokağa Çıkma Yasağı'nın uygulanmasının ardından İzmirlilerin bu yasağa uyup uymadıklarını TV35 merak edenler için ekranlara taşıdı. İzmir’in konak ve Buca semtlerinden Senem Gökdağ’ın hazırlayıp sunduğu Günortası haber kuşağında TV35 muhabirleri canlı yayınla bağlanarak sokağın nabzını TV35 ekranlarında İzmirlilere aktardı.

EGEPOSTASI- Corona virüs kapsamında alınan tedbirlere ve uyarılara vatandaş vatandaş zaman zaman uymadığını haberleri kamuoyunda şaşkınlıkla karşılandı.

 “Evde kal” kampanyasını tatil gibi algılayan bazı vatandaşlar parklara, bahçelere ve doluşması üzerine Konak Belediyesi Başkanı Abdül Batur talimat vererek Konak Belediyesine ait parklarda bulunan bankları sökmüştü.

Buca'da ise, forbest caddesinde yapılan yayında ise, vatandaşların uyarılara uymadığı görüldü.

KONAK VE BUCA’DA CANLI BAĞLANTI

Koronavirüse karşı her alanda tedbirler alınmaya devam ederken, vatandaşlara da mecbur kalmadıkça sokağa çıkılmaması yönünde yapılan uyarıların ne kadar uyduklarını Tv35 akranlara taşıdı. Gelişmeleri Buca’dan Kutluhan Nesil,Konak’ta ise Ertuğrul Turan sokağın nabzını izleyicilere akratdı…

İŞTE O VİDEO

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Ege Postası