MENÜ
İzmir 26°
Ege Postası
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Yücel'den tahliye yorumu: Müfterilere en güzel yanıt
Yerel Politika
29 Mayıs 2020 Cuma 18:47

Yücel'den tahliye yorumu: Müfterilere en güzel yanıt

CHP İzmir İl eski Başkan Yardımcısı Banu Özdemir'in İzmir 50. Sulh Ceza Mahkemesi tarafından tahliye edilmesinin ardından degerlendirmede bulunan CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, "Tahliye kararı partimize bu süreçte dil uzatan müfterilere en güzel yanıt" dedi.

EGEPOSTASI-İzmir'de müftülüğün merkezi ses sistemini sabote ederek bazı camilerin hoparlörlerinden 'Çav Bella' marşının çalınması ile ilgili İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlatmıştı. Soruşturma kapsamında sosyal medya hesabından paylaşımlar yaptığı gerekçesiyle CHP İzmir İl eski Başkan Yardımcısı Banu Özdemir tutuklanmıştı. 

Özdemir bugün flaş bir kararla 50. Sulh Ceza Mahkemesi tarafından tahliye edildi.

Özdemir'in tahliye kararını sosyal medyadan değerlendiren CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel "Yanlış hesap Bağdat'tan döner. Müftüye cami provokasyonunu sosyal medyadan sordu diye tutuklanan Banu Özdemir'in tahliye kararı, partimize de bu süreçte dil uzatan müfterilere de en güzel yanıttır. Asıl suçluların yakalanması için suç duyurumuzun peşini bırakmayacağız" dedi.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar
 Partili Rıza
 29 Mayıs 2020 Cuma 22:45
Urla belediye başkanı ne oldu? Sizler atadiniz işte bu üyenin önüne sandık konulmadığı sürece il kurultayında olan olaylar gibi daha büyük olacaktır...
Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Ege Postası