Altınordu, TFF 2. Lig Beyaz Grup’taki ilk maçında Altınordu, Nazilli Belediyespor’u Metin Oktay Yerleşkesi Serpil Hamdi Tüzün Sahası'nda konuk etti. Karşılaşmada iki kez öne geçen Altınordu, skoru koruyamadı ve gol düellosunu 3-2 kaybeden taraf oldu. Böylece Altınordu’nun başında ilk maçına çıkan teknik direktör Atilla Küçüktaka sezona yenilgiyle başladı.
![](/content/news_detail/AW017764_01.jpg)
Öte yandan Altınordu’da karşılaşmaya başlayan 11 oyuncudan 8’i altyapı patentli olurken, sonradan oyuna dahil olan oyuncularla birlikte Nazilli Belediyespor karşısında 11 altyapı oyuncusu görev aldı.(İHA)