Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, Kurban Bayramı öncesi belediyenin birimlerini dolaşarak emekçilerle bir araya geldi.
![](/content/news_detail/GI0A9109-ok.jpg)
Sabah erken saatlerde Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park ve Bahçeler Müdürlükleri’ne giden Erhan Kılıç, buradaki çalışanlarla tek tek bayramlaştı.
![](/content/news_detail/GI0A9284-ok.jpg)
Bayram boyunca sahadaki çalışmalarına devam edecek belediye emekçilerine kolaylıklar dileyen Kılıç, “Sizlerin emekleri ile kentimiz güzelleşiyor. Hepinizin büyük özveri ile sahada ter döktüğünü biliyorum. Bucalılar adına sizlere teşekkür ederim” dedi.
![](/content/news_detail/GI0A9330-ok.jpg)
Öğle saatlerinde ana hizmet binasına geçen Başkan Kılıç, burada da personeliyle bayramlaştı. Erhan Kılıç, daha sonra Meclis Salonu’nda mahalle muhtarları ve belediye meclis üyelerini ağırladı.