Çeşme’nin kalbi Cumhuriyet Meydanı’nı yenileyerek kentin çehresini değiştiren Başkan Oran, Çiftlikköy’de yeni sahil düzenlemesini tamamladı.
![](/content/news_detail/Ekran Resmi 2023-11-14 10.52.05.png)
Toplam 3 bin metrekare alanda kıyı tasarımı projesinin tamamının Çeşme Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde yapıldığının bilgisini veren Oran, projenin sürdürülebilir hizmet anlayışıyla yapıldığının altını çizdi.
![](/content/news_detail/Ekran Resmi 2023-11-14 10.52.38.png)
“Çiftlikköy’e yakışır bir sahil yaptık”
Projeyi kısa sürede tamamlayarak Çeşmeliler’in hizmetine sokan Oran, “Çiftlikköy Sahilimizi yenileyerek ilçemize kazandırdık. Çeşme merkezde yaptığımız gibi sahil boyunca güneşlenme teraslarımız ve oturma alanlarımız, banklarımız Çiftlikköy’e çok yakıştı. Vatandaşlarımız buradan denize de girilebilecek. Yine vatandaşlarımıza hizmet edecek belediye şirketimiz Çeştur’a ait bir kafeteryamız mevcut. Engelli vatandaşlarımızı da düşünerek yenilediğimiz sahil düzenlememiz artık yurttaşlarımızın hizmetinde. Çiftliköy’ümüze hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.