Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu da vatandaşlara Türk bayrakları dağıtarak, onları Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına davet etti.
Meclis üyelerinin yanı sıra Peker, Yunus Emre, Selvili ve İhsan Alyanak mahalle muhtarlarıyla birlikte vatandaşlara bayrak veren Başkan Selvitopu, “Cumhuriyetimizin 2. yüzyılını hep birlikte karşılamak için tüm vatandaşlarımızı düzenlediğimiz etkinliklere katılmaya ve coşkuya ortak olmaya çağırıyorum” dedi.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2023-10-27 at 16.40.49.png)
Karabağlar Belediyesi'nin 100. yıl kutlama programı kapsamında 28 Ekim Cumartesi günü geleneksel kortej ve konserle, 100. yıl coşkusu doruğa çıkacak.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2023-10-27 at 16.41.59.png)
Fahrettin Altay Meydanı'nda Karabağlar Kaymakamlığı işbirliğiyle oluşturulacak kortej saat 19.00'u gösterdiğinde marşlar, Türk bayrakları, Atatürk posterleri eşliğinde 100. Yıl Uğur Mumcu Parkı'na yürüyecek. Parkta saat 20.00'de “Dolu Kadehi Ters Tut” konseri gerçekleştirilecek.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2023-10-27 at 16.41.08.png)
29 Ekim Pazar günü de Karafatma Parkı'nda saat 20.23'te havai fişek gösterisi olacak.