Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Bahar Mahallesi'nde asfaltlama çalışmalarını sürdürürken, Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, çalışmaları yerinde denetledi.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2023-09-29 at 09.35.24.png)
Bahar Mahalle Muhtarı Ahmet Cankurtaran'ın da eşlik ettiği incelemede Başkan Selvitopu, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. Vatandaşlar çalışmalar nedeniyle Başkan Selvitopu ve Karabağlar Belediyesi'ne teşekkür ettiler.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2023-09-29 at 09.35.52.png)
Başkan Selvitopu, ekiplerin sahada etkin şekilde çalışmaya devam ettiğini belirterek, “Önümüzde yağışlı, soğuk kış günleri var. O zamana kadar tüm gücümüzle sahada olmayı sürdüreceğiz. Gerek asfaltlama, gerek kaldırım ve tretuvar çalışmalarımız devam edecek. Bu güneşli günleri en verimli şekilde değerlendirmeye gayret edeceğiz” dedi.
![](/content/news_detail/Screen Shot 2023-09-29 at 09.52.50.png)