Yıl içerisinde düzenli olarak konteynerleri ilaçlayan Buca Belediyesi, İzmir genelinde yaşanan sinek popülasyonunun artışıyla açık hava ilaçlaması başlattı.
![](/content/news_detail/efawefawefawefawwew3ww (1).jpg)
İlaçlama çalışmalarını akşam saatlerinde gerçekleştiren ekiplerin, doğal dengeyi gözeterek, çevre ve insan sağlığına zararsız biyolojik ürünler kullandıkları belirtildi.
![](/content/news_detail/efawefawefawefawwew3ww (2).jpg)
Bucalıların yaz mevsiminde rahat etmeleri için araç üstü ULV cihazı ile gerçekleştirilen ilaçlama çalışmasıyla ergin sivrisinek ve karasinek sorununun çözülmesi hedefleniyor.